Menu
HAVALİMANI ARAÇ KİRALAMA

İstanbul, Türkiye’nin en büyük metropol şehridir. Ulaşım karışık olsa da şehrin her yerine ulaşım mümkündür. İstanbul’a gezmek amacıyla geliyorsanız, İstanbul ucuz kiralama hizmetinden faydalanmanız bütün şehri daha kolay gezmenize ve kalabalık toplu taşımadan kurtulmanıza olanak sağlayacaktır.
İstanbul Yeni Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı’nda birçok araç kiralama firması vardır. Bunlardan en dikkat çekeni güncel kampanyalarla kaliteyi en uygun fiyata sunan Prestij Oto Kiralama’dır.


İstanbul’da araç kiralamak isteyenler ucuz araç kiralama yapabilecekleri, kurumsallığı ilke edinmiş, kaliteli hizmet alabilecekleri firmalar ararlar. Böyle büyük bir şehirde araç kiralama yoğun talep göreceğinden birçok firmaya rastlamak mümkündür. İstanbul ucuz araç kiralama hizmeti veren firmaların yanında kaliteli ve uygun hizmet veren firmalar vardır. İstanbul Anadolu araç kiralama ve İstanbul Avrupa araç kiralama hizmeti veren, kurumsallığı ilke edinmiş, her bütçeye uygun ve yeni kiralık araç filosuyla Prestij Oto Kiralama kaliteyi en uygun fiyat garantisiyle sunmaktadır.


İstanbul Ucuz Araba Kiralama

Kiralık araç fiyatlarını etkileyen birçok etmen vardır. Kiralanacak aracın kilometresi, yakıtı, model yılı, cinsi fiyatları değiştiren etmenlerden bazılarıdır. Prestij Oto Kiralama, 3 yaşını geçmeyen, periyodik bakımları düzenli olarak yapılmış olan  ve full kaskolu araçları en uygun fiyat garantisiyle sizlerin hizmetine sunmaktadır.
İstanbul Havalimanı araç kiralama ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı araç kiralama hizmetinde Prestij Oto Kiralama, her bütçeye uygun araç filosu, teslimatta ödeme seçeneği ve her gün yenilenen kampanyalarıyla hizmet vermektedir.


7/24 hizmet veren çok dilli çağrı merkezi,  satış sonrası hizmetler birimi ve kiralamadan sonra sizleri yalnız bırakmayan misafir ilişkileriyle farkını ortaya koymaktadır. 


İstanbul’da ucuz araba kiralamak için siz de web sitemizi, mobil uygulamalarımızı kullanarak rezervasyonunuzu oluşturabilir, müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla aklınıza takılan sorulara cevap bularak en kaliteli hizmete ulaşabilirsiniz.


Whatsapp Destek

Ümit Satır

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?